一題大企業面試考題:他用8元買了一隻雞,9元賣出去,10元又買回來,11元又賣出去...他到底賺了多少錢?

一題大企業面試考題:他用8元買了一隻雞,9元賣出去,10元又買回來,11元又賣出去...他到底賺了多少錢?